Wyjazd na turniej Adidas Cup w Warszawie

• autor: suomif, 2011-06-07 21:53

Najważniejsza informacja, że jedziemy i to jedziemy w pełnym składzie, to cieszy bo mimo, że jest to jednak wydatek, że w niedzielę gramy ważny turniej Deichmanna, wszyscy bez wyjątku zdecydowali się na wyjazd. Pokazaliśmy kolejny raz, że stanowimy fajną grupę nie tylko naszych młodych piłkarzy ale również i rodziców, a jest to o tyle istotne, że jeszcze przed nami wiele takich "wyjazdów". Dla wszystkich brawa.

Ustaliliśmy wspólnie, że jedziemy busem, koszt 100 zł. od osoby, wyjdzie drożej niż samochodami, ale za to wszyscy będziemy mniej zmęczeni, bus ma być klimatyzowany, poza tym będziemy drużyną a nie "partyzantami" :).

Wyjeżdżamy w piątek, nocujemy pod Warszawą i rano po śniadaniu jedziemy na warszawską Agrykolę na turniej, który zaczyna się o 10-tej i ma trwać do 16-tej. Planowany powrót ok 21.00-22.00 w sobotę.

Z noclegiem był problem, obdzwoniłem chyba ze 20 miejsc, w większości mają obłożenie pełne, są jakieś imprezy w Warszawie, ale udało się i nocleg wstępnie jest zarezerwowany, koszt 70 zł od osoby , ale za to w kwotę jest wliczone śniadanie, więc nie będziemy musieli rano kombinować co i gdzie zjeść, warunki noclegu komfortowe, pokoje 1,2,3 osobowe z łazienkami i tv, szczegóły jutro na stronie w tym samym newsie poniżej.

Hotel Amber w Raszynie, rezerwacja potwierdzona, 21 osób ( kierowca, trener, 10 zawodników, 9 rodziców) w cenie 70 zł za nocleg ze śniadaniem od osoby, poniżej link do strony hotelu