II miejsce w Turnieju Adidas Cup !!!!!!!!

• autor: suomif, 2011-05-28 18:13

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozgrywała silnie obsadzony turniej Adidas Cup Challenge.

W meczach grupowych pokonaliśmy Football Academy Niemodlin 8-2 oraz UOKP Silesię Wrocław 10-0, ulegliśmy jednak solidnej drużynie MUKP Dąbrowa Górnicza 2-4. Jednak dzięki dobremu bilansowi bramek awansowaliśmy z 2-go miejsca do ćwierćfinału , gdzie bo niesamowitej walce wyeliminowaliśmy UKS Siódemka Zduńska Wola po zwycięstwie 1-0. W meczu półfinałowym rywalizowaliśmy z UKS 9 Dzierżoniów z którym po bardzo dobrym meczu wygraliśmy 3-0 i tym samym awansowaliśmy do wielkiego finału równocześnie zapewniając sobie udział w ogólnopolskim turnieju Adidas Cup w Warszawie. W finale spotkaliśmy się z drużyną Stadion Śląski Chorzów i po walce przegraliśmy 0-2.

Sukces jednak olbrzymi, zajęcie 2-go miejsca na 24 drużyny, pozostawiając za plecami 4 drużyny Śląska Wrocław, ŁKS Łódź, FC Academy Wrocław, APN Częstochowa czy Rekord Bielsko Biała i wiele innych mówi sam za siebie. Super zorganizowany turniej, wiele grania, emocji i wieka duma i satysfakcja na koniec. Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna, a na wyjątkowe słowa uznania król strzelców turnieju Oskar oraz bezbłędny w całym dniu nasz bramkarz Marcin. Brawo chłopcy rozwijajcie się tak dalej a jeszcze wiele przed wami przygody z piłką a dla trenera i rodziców mnóstwo emocji i radości.

autor: ~Paweł F 2011-06-03 21:08:54

avatar Chłopcy grali naprawdę perfekcyjnie! Wielkie słowa uznania i gratulacje!!! Cieszę się, że mogłem zdążyć obejrzeć mecze finałowe :-) JEDZIEMY DO WARSZAWY!!!