Remis w meczu ze Śląskiem IV

• autor: suomif, 2011-05-21 17:38

Dzisiaj po dobrym meczu, gdzie pokazaliśmy mnóstwo nieustępliwości, walki i zaangażowania zremisowaliśmy bezbramkowo ze Śląskiem IV ( wcześniejszy Top-Talent 2000 r. ). Drużyna naszych przeciwników przewyższa nas na dzień dzisiejszy umiejętnościami piłkarskimi, lecz różnica z meczu na mecz jest coraz mniejsza, świadczy o tym nie tylko wynik, ale też ilość stwarzanych sytuacji podbramkowych. W dniu dzisiejszym na szczególne wyróżnienie zasługuje cały blok defensywny, który skutecznie rozbijał ataki przeciwnika, ale co trzeba podkreślić, to że obronę wspomagała cała drużyna walcząc na całym boisku wszerz i wzdłuż. Bramkarze grali dosyć pewnie i reagowali na to co się dzieje na boisku. Trochę zabrakło siły ofensywnej, ale w ataku mieliśmy trochę ubytków kadrowych, stąd siła rażenia była mniejsza. Na największe wyróżnienie zasługuje Daniel Galak, który niepodzielnie panował na lewej obronie, praktycznie był nie do przejścia, wielokrotnie przerywając grę przeciwnika oraz wyprzedzając swoich konkurentów. Daniel oby tak dalej. Ale brawa należą się całej drużynie, tak chcemy was oglądać zawsze, walczących od pierwszej do ostatniej minuty :). Jutro kolejne mecze w Deichmanie, powodzenia wszystkim drużynom.