MKS PARASOL 2000 - strona nieoficjalna

Pogoń Oleśnica 17:0 UKS Lider Borów
MKP Wołów 1:1 Polonia Trzebnica
WKS Śląsk II Wrocław 0:4 WKS Śląsk Wrocław

Porażka na koniec rundy jesiennej

• autor: krzysieklis, 2015-11-28 18:26

W dniu dzisiejszym rozgrywaliśmy mecz ostatniej kolejki jesiennej ze Strzelinianką Strzelin. Niestety, mimo że byliśmy drużyną lepszą, zakończył się on porażką 2:3 (1:1).

Na rozpoczęcie meczu wszyscy nasi chłopcy wyszli w koszulkach z numerem "7" i napisem "MAŁY JESTEŚMY Z TOBĄ", aby wesprzeć poważnie kontuzjowanego Kacpra Mazurkiewicza (będącego zresztą na meczu jako kibic).

Mecz rozpoczął się od naszych ataków. Niestety pierwsza kontra przeciwnika w 3' zakończyła się stratą bramki (podobno ze spalonego). Zdecydowana większość tej połowy meczu rozgrywała się na połowie przeciwnika, zawodziła jedynie skuteczność, mimo stworzenia wielu sytuacji bramkowych. Na szczęście w 36' wyrównaliśmy po bramce Kuby Rodaka.

Druga połowa była już bardziej wyrównana. Niestety znowu na jej początku straciliśmy bramkę (46'). Cztery minuty później było już jednak 2:2 po bramce Grzegorza Zygadło. Gdy wydawało się, że strzelimy trzecią bramkę, w 70' przeciwnik ponownie uzyskał prowadzenie. Chłopcy do końca meczu starali się wyrównać. Niestety nie udało się, choć gdyby sędzia pod koniec meczu zauważył ewidentny faul w polu karnym na naszym zawodniku wychodzącym na czystą pozycję, wynik mógłby być bardziej korzystny.

Podsumowując rundę jesienną, jak widać z tabeli, wypadła ona słabo. Zawiodła przede wszystkim skuteczność. W wielu meczach prowadziliśmy grę, ale przeciwnik strzelał gole. Miejmy nadzieję, że chłopcy dobrze przepracują okres zimowy i na wiosnę będą piąć się w górę tabeli.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.