Strzelinianka Strzelin 3:2 PARASOL WROCŁAW
FC Wrocław Academy 10:0 Polonia Środa Śląska
WKS Śląsk II Wrocław 0:4 WKS Śląsk Wrocław

Aktualności

Zwycięstwo z Pogonią Oleśnica

• autor: krzysieklis, 2015-11-08 11:35

W dniu dzisiejszym rozgrywaliśmy mecz ligowy z Pogonią Oleśnica zajmującą obecnie drugie miejsce w tabeli. Po bardzo dobrej grze zakończył się on naszym zwycięstwem 2:0 (0:0).

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Mecz był wyrównany. Obie drużyny miały sytuacje do strzelenia bramki, ale były nieskuteczne albo dobrze interweniowali bramkarze.

Dwie zmiany graczy ofensywnych, dokonane w przerwie meczu, od początku drugiej połowy ożywiły grę naszej drużyny, czego efektem była bramka zdobyta już w 45' (Mateusz Lisowski). Cała druga połowa prowadzona była w szybkim tempie, obie drużyny miały wiele sytuacji do strzelenia bramek. Pod koniec meczu przeciwnik mocno przycisnął, a my graliśmy głównie z kontry. Po jednej z takich akcji, nastąpił faul przeciwnika przed linią pola karnego. Rzut wolny fantastycznie wykonał Grzegorz Zygadło i ustalił wynik meczu na 2:0 (78').

W całych jesiennych rozgrywkach był to pierwszy mecz, w którym można było skorzystać z prawie wszystkich naszych zawodników (część po kontuzjach, część grających dotąd z rocznikiem 1999). Efekty było od razu widać. Szkoda, że zespół nie mógł grać w takim składzie przez całą rundę. Pozycja w tabeli pewnie by była dużo lepsza.

Uwaga: w menu głównym jest pozycja "Obóz zima 2016", w której umieszczone są wszelkie informacje na temat obozu zimowego.