Kolejna porażka

• autor: krzysieklis, 2015-10-03 17:29

Dzisiaj rozgrywaliśmy mecz ligowy z Dolpasz Skokowa. Niestety zakończył się on naszą porażką 1:4 (1:4)

Mimo problemów z zestawieniem składu (kilku chłopców się rozchorowało) i koniecznością posiłkowania się kilkoma chłopcami z drużyny rocznika 1999, wydawało się, że z tym przeciwnikiem powinniśmy spokojnie wygrać. I faktycznie początek spotkania na to wskazywał. Już w 5' objęliśmy prowadzenie po bramce Mateusza Lisowskiego. Niestety później przeciwnicy przejęli inicjatywę i po kilku dośrodkowaniach (z akcji i rzutów rożnych) i wykorzystaniu przewagi wzrostu strzelili 4 bramki.

Po przerwie chłopcy starali się poprawić wynik, mieli przewagę w grze, ale często robili to chaotycznie i nie potrafili wykończyć wielu dobrych sytuacji. Wynik już nie uległ zmianie.

Trwa więc nadal duży kryzys w drużynie, choć trzeba przyznać, że przez różne zawirowania w składzie (m,in. rezygnacje z trenowania) oraz choroby i kontuzje nie można było ani razu zestawić optymalnej "jedenastki" oraz kilku rezerwowych.