Strzelinianka Strzelin 3:2 PARASOL WROCŁAW
FC Wrocław Academy 10:0 Polonia Środa Śląska
WKS Śląsk II Wrocław 0:4 WKS Śląsk Wrocław

Aktualności

Nareszcie zwycięstwo

• autor: krzysieklis, 2015-05-10 12:47

W dniu dzisiejszym rozgrywaliśmy mecz ze Ślęzą Wrocław, który zakończył się naszym zwycięstwem 2:1 (1:1).

Mecz rozpoczął się dla nas dobrze. Mieliśmy więcej z gry, tworzyliśmy szybkie akcje. Jedną z nich udało się zamienić na bramkę. Strzelcem był Jakub Jarzębowski (14'). Niestety dziesięć minut później przytrafił się błąd w obronie zakończony utratą bramki.

Druga połowa rozpoczęła się idealnie. Już w 37 min. mieliśmy rzut karny za faul na Mikołaju Skowrońskim. Sam poszkodowany zamienił go na bramkę. Trzy minuty później wykonaliśmy świetną kontrę, podczas której bramkarz przeciwnika faulował i za to otrzymał czerwoną kartkę. Szkoda, że gra w przewadze jednego zawodnika przez prawie całą drugą połowę nie przyniosła zmiany wyniku, chociaż sytuacji było bardzo dużo (brakowało skuteczności lub chłopacy chcieli wejść z piłką do bramki). Trzeba przyznać, że przeciwnik miał też kilka sytuacji, przede wszystkich rzut wolny pośredni z naszego pola karnego w ostatniej minucie podstawowego czasu gry.

Dobrze, że chłopcy wreszcie  wygrali (mimo braku kilku podstawowych piłkarzy). Liczymy, że spowoduje to wzrost wiary we własne umiejętności w następnych meczach.