Strzelinianka Strzelin 3:2 PARASOL WROCŁAW
FC Wrocław Academy 10:0 Polonia Środa Śląska
WKS Śląsk II Wrocław 0:4 WKS Śląsk Wrocław

Remis z Polonią Środa Śląska

• autor: krzysieklis, 2015-04-18 14:53

Dzisiaj rozgrywaliśmy mecz z naszym odwiecznym rywalem Polonią Środa Śląska.

Zakończył się on remisem 2:2 (0:2).

Jak we wszystkich wzajemnych meczach był on zacięty i pełen walki. Zaczęliśmy dobrze, mieliśmy przewagę. Niestety pierwsza akcja przeciwnika zakończyła się faulem i stratą bramki z rzutu wolnego (8 min). Po utracie bramki mecz był wyrównany, mieliśmy kilka okazji na wyrównanie. Niestety znów szwankowała skuteczność. Przeciwnik za to potrafił wykorzystać nasze błędy i w 24 min. objął prowadzenie po golu z rzutu karnego. Na nasze szczęście pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2 (Polonia nie wykorzystała drugiego rzutu karnego).

Na drugą połowę chłopcy wyszli odmienieni, z wielką wiarą w odmianę wyniku. Już w 43 min. udało się zdobyć bramkę kontaktową (Tobiasz Tarnas). Chłopcy w dalszym ciągu przeważali, mieli kilka niewykorzystanych sytuacji bramkowych, aż wreszcie w 66 min. po pięknej akcji zdołali wyrównać (Jakub Rodak). Mecz zakończył się już takim wynikiem, choć chłopcy do końca walczyli o zwycięstwo.

Podsumowując trzeba stwierdzić, że mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa należała do przeciwnika. Druga natomiast zdecydowanie należała do naszych chłopców.