Strzelinianka Strzelin 3:2 PARASOL WROCŁAW
FC Wrocław Academy 10:0 Polonia Środa Śląska
WKS Śląsk II Wrocław 0:4 WKS Śląsk Wrocław

Aktualności

Kolejne zwycięstwo

• autor: krzysieklis, 2014-09-21 07:58

W czwartej kolejce rozegraliśmy mecz z Polonią Wrocław i zwyciężyliśmy 6:1 (1:1). Bramki strzelili: Tobiasz Tarnas 3 (36', 62', 70'), Kacper Ruszczyński 2 (28', 61') oraz Maciek Putyra (40').

W pierwszej połowie kilku podstawowych graczy zostało na ławce rezerwowych, natomiast trener dał pograć chłopakom, którzy w ostatnim meczach mniej grali. Od początku meczu uzyskaliśmy przewagę, jednak chłopcy nie potrafili strzelić bramki. Z biegiem czasu gra się wyrównała, nawet przeciwnik osiągnął lekką przewagę, czego efektem była strzelona przez nich bramka (20'). Na szczęście chłopcy jeszcze w pierwszej połowie wyrównali (28').

Druga połowa (gdy wyszli na nią podstawowi gracze) rozpoczęła się od mocnego uderzenia i po pięciu minutach było już 3:1 (36', 40'). Dalsza część połowy to zdecydowana przewaga naszej drużyny, wiele sytuacji na podwyższenie wyniku i wiele niedokładności w kończeniu akcji. Dopiero ostatnie 10 minut przyniosło kolejne trzy bramki (61', 62', 70').

Liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy w kolejnych meczach.