ZACZYNAMY PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU !

• autor: suomif, 2013-07-26 15:21

Zgodnie w tym o co się starałem i na czym bardzo mi zalezalo w przyszłym sezonie zagramy w Dolnośląskiej lidze Trampkarza w grupie 1, gdzie zagramy z bardzo mocnymi przeciwnkami. Druga drużyna zagra w równie mocnej lidze okregowej, obie ligi ruszają 7 wrzesnia, a oba terminarze są dostępne na stronie www.dolzpn.wroclaw.pl

Od poniedziałku 29.07 rozpoczynacie treningi indywidualne ! Trening wasz ma trwać około dwóch godzin i ma składać się z: - zaczynacie od 12 minut truchtu- 5min ćwiczenia biegowe (krok dostawny, skrzyżny..itp tak jak na rozgrzewce)- nastepnie znowu 12min truchtu- 5 min cwiczenia rozciagające w miejscu- 12 min truchtu- 5 min cwiczenia rozciagajace w ruchu (ze skipu wypady itd jak na rozgrzewce przed meczem)- i konczycie te część znowu 12min truchtuPo tej czesci biegowej przechodzicie do zabawy z piłką, robicie jak najwiecej zonglerki (rozne czesci ciala) i prowadzenia piłki roznymi czesciami stopy, slalomy, zwody..itp - około pól godziny co najmniej.Na koniec zrobcie kilka seryjek brzuszków, pompek, grzebietów i przysiadów.Treningi te wykonujecie codziennie od poniedziałku do soboty, w niedziele odpoczywacie.

Na pierwszym wspólnym treningu spotykamy się 5 sierpnia o godz. 10.00 na Parasolu !!!Trenujemy również we wtorek i środe prawdopodobnie też o 10.00, ustalimy na poniedziałkowym treningu.TRENINGI INDYWIDUALNE I WSPÓLNE SĄ OBOWIĄZKOWE !!!PROSZĘ NA TRENINGACH BADŹ NAJPÓŹNIEJ W DNIU WYJAZDU NA OBÓZ UREGULOWAĆ SKŁADKĘ W WYSKOSCI 100ZL !

WYJAZD NA OBÓZ !!!

Ośrodek "Stoltur" NiechorzeNa obóz wyjezdzamy 9.08 piatek w godzinach rannych (konkretna godzine podam na treningach przed obozowych), a wracamy w poniedziałek 19.08 w godzinach późno wieczornych.Niezbedne dokumenty do zabrania (przekazujecie mi je na zbiórce przed wyjazdem):- karta obozowa- karta badan sportowcaNiezbedne rzeczy:- Piłki - są już zakupione dostaniecie je na treningach przed obozem- Buty do grania na trawie naturalnej, sztucznej i do biegania, ochraniacze !- Dresy Nike, Polowki parasol 2000, czapeczki z daszkiem, bidony.. wszystko co dostaliscie z nazwa Parasol 2000- jak najwiecej ubran do trenowania: koszulki, spodenki, getry i koniecznie dresy ortalionowe i kurtki na deszcz !!!- rzeczy do kapieli w morzu i basenie, ubrania i bielizna osobista- Leki na, które wasze dzieci najlepiej reagują w przypadku przeziebienia itp. ( w ośrodku jest lekarz i pielegniarka)
TRENER