Jesteśmy na podium !

• autor: suomif, 2012-11-13 09:21

Wiemy już napewno, że jesienne rozgrywki Dolnośląskiej Ligi Młodzików kończymy na trzecim miejscu, a więc na podium. Czwarty zespół ma jeszcze zaległy mecz, ale strata do nas 4 punktów nie pozwoli już nas dogonić.

Trener jeszcze napewno podsumuje te rozgrywki od strony szkoleniowej, ale napewno z wyniku mozna być umiarkowanie zadowolonym. Śląsk był napewno drużyną najsilniejszą i zasłużenie prowadzi w tabeli. O naszym trzecim miejscu a nie drugim zadecydował minimalnie przegrany mecz ze Środą Śląską oraz porażka z Oławą po naszym najsłabszym meczu tej jesieni. Trochę brakowało w kilku meczach walki, co cechowało naszą drużynę od zawsze, jednak trzeba też obiektywnie dodać że plaga kontuzji, zmiana regulaminu rozgrywek i zmniejszenie boiska oraz liczby zawodników z 11 na 8 napewno nam nie sprzyjało. Jeżeli faktycznie wiosną zaczniemy od dokończenia 4 ostatnich kolejek, to będziemy mieć okazję na zrewanżowanie się przeciwnikom, a tak czy inaczej zagramy w górnej drabince Ligi Dolnośląskiej Młodzików, gdzie dojdą nam najsilniejsze drużyny z grupy B.