Strzelinianka Strzelin 3:2 PARASOL WROCŁAW
FC Wrocław Academy 10:0 Polonia Środa Śląska
WKS Śląsk II Wrocław 0:4 WKS Śląsk Wrocław

Aktualności

Zwycięska passa trwa

• autor: suomif, 2012-11-03 17:19

W sobotnim meczu DLM rozgromiliśmy Zagłębie Lubin 5-0 (3-0). Zwycięstwo nie podlegało dyskusji, drużyna zagrała kolejny dobry mecz pokazując, że powoli opanowaliśmy grę na zmniejszonym boisku, poza tym system gry z 3 obrońcami zamiast 4 chyba lepiej jednak sprawdza się przy grze 8 zawodnikami w polu, gdyż pozwala wprowadzić dodatkowego ofensywnego zawodnika do gry. Pierwszą bramkę zdobył Kocyk zaraz na początku meczu, kolejne bramki w pierwszej połowie zdobyli nasi obrońcy Tobiasz i Bartek Figaszewski wykorzystując piłki sytuacyjne po stałych fragmentach gry. Po przerwie czwartą bramkę a swoją drugą w meczu strzelił Kocyk prawie z zerowego kąta. Ostatnia bramka padła po pięknej kombinacyjnej akcji pomiędzy Kocykiem a Danielem Śmiałkiem, który pięknie podał do wbiegającego Chińczyka, który nie mniej pięknym strzałem ustalił wynik meczu. Brawo chłopaki za grę, walkę i zwycięstwo. Ładna pogoda, fajna atmosfera na trybunach, brawa dla naszego spikera ( dziadka Mikołaja), który wprowadza coś nowego na boiska młodzieżowe:) i śmiało można stwierdzić, że aktualny spiker z nowego ekstraklasowego stadionu może czuć się poważnie zagrożony:). Za tydzień ostatnia kolejka i mecz z liderem.

Druga drużyna pokonała również zdecydowanie bo 4-0 Odrę Wrocław, brawo chłopaki, bardzo udana jesień, dużo cennych wyników i fajnej gry, oby tak dalej.