Zwycięstwo w Sycowie

• autor: suomif, 2011-11-05 18:03

Łatwo, Lekko i Przyjemnie.
Tak w 3 słowach można opisać dzisiejszy mecz. Po 2 golach Oskara i 1 Kocyka pokonaliśmy Pogoń Syców 3-0 (2-0), pokazaliśmy wiele ciekawych zagrań i mimo, że przeciwnicy bronili się całą drużyną na swojej połowie co zmuszało do ataku pozycyjnego i przebijanie się przez podwójne zasieki z młodych sycowskich nóg, wielokrotnie to się udawało. Nasza drużyna kolejny raz zasługuje na brawa i to nie tylko za zwycięstwo ale za kreowanie gry, granie piłką, wiele mądrych i celnych podań, o to w piłce chodzi. Liczna grupa "kibiców-rodziców" miała powody do świętowania i kolejny "wyjazd" był udany:), kolejne dopiero na wiosnę. Za tydzień ostatni mecz ligowy z Jelczem-Laskowice.

Druga drużyna niestety przegrała 0-5 z Odrą Wrocław. Przeciwnik bardzo trudny i solidny, zagrał dobre zawody, choć i nasze chłopaki miały swoje okazje, ale zabrakło skuteczności. Jeszcze raz warto podkreślić, druga drużyna mimo, że gra w lidze terenowej to przeciwników ma naprawdę z górnej półki i pewnie grając w tej lidze pierwszym składem mielibyśmy wiele problemów aby pokonać któregokolwiek z przeciwników. Tak więc chłopaki ogrywajcie się, zbierajcie doświadczenie boiskowe, na pewno to zaprocentuje w przyszłości.