Strzelinianka Strzelin 3:2 PARASOL WROCŁAW
FC Wrocław Academy 10:0 Polonia Środa Śląska
WKS Śląsk II Wrocław 0:4 WKS Śląsk Wrocław

Aktualności

DEICHMANN JEST NASZ !!!

• autor: suomif, 2011-10-09 16:28

Dzisiaj rozgrywany był finał jesiennego Turnieju Deichmanna. W ćwierćfinale wygraliśmy 3-0 pokonując drużynę Polonii Trzebnica, w półfinale zdecydowanie wygraliśmy z MKS Oława 4-0. Finał to nasz odwieczny przeciwnik Polonia Środa Śląska. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze, kilka składnych akcji, gdzie przeciwnik 2 razy wybijał piłkę z linii bramkowej, jednak chwila nieuwagi i zrobiło się 0-1, za chwilę kontrowersyjna decyzja sędziego i wolny pośredni z 5 metrów i 0-2. W samej końcówce 1 połowy jednak zdobyliśmy kontaktową bramkę. W przerwie udało się przekonać chłopaków, że zwyciętwo jest do wyrwania na boisku i w drugiej połowie nie pozwoliliśmy na wiele przeciwnikom i po 2 ładnych bramkach wygraliśmy 3-2 !!!. W całym turnieju strzeliliśmy aż 62 bramki tracąc tylko 3. Indywidualnie Bartek Koc został kólem strzelców.

Graliśmy w składzie:

Bramkarz: Marcin Zbryk
Obrona: Tobiasz Tarnas, Rafał Kupniewski, Wojtek Lis
Pomoc: Filip Onufrowicz, Kacper Ruszczyński, Radosław Wincaszek
Atak: Bartek Koc

Nagrody: Puchary, medale, gadżety WKS Śląsk i bilety na mecz otwarcia nowego stadionu na Pilczycach: ŚLĄSK WROCŁAW - LECHIA GDAŃSK

Gratulacje chłopaki, zasłużyliście na zwycięstwo.