Kolejne zwycięstwo w Lidze !!!

• autor: suomif, 2011-09-24 13:28

Dzisiaj rozgrywaliśmy mecz ligowy w Okręgowej Lidze Młodzików ze Ślęzą Wrocław. Ku naszemu zaskoczeniu Ślęza wystawiła przeciwko nam drużynę rocznika 98/97, czyli zawodników starszych o 2-3 lata od naszych chłopaków. Okazało się, że grają taką drużyną właśnie w lidze i za każdy mecz dostają walkower 3-0, a rozgrywają mecze czysto towarzysko. Tak więc i my mamy wynik 3-0 i możemy doliczyć kolejne 3 punkty do naszego dorobku. A mecz się odbył i co duże zaskoczenie mimo, że większość rywali przewyższała nas wzrostem o głowę a czasem i dwie:) to nasi chłopcy kompletnie się nie wystraszyli, zostawili wiele serca na boisku, nie odpuszczali starszym kolegom ani na moment, nawet po stracie piłki, każdy walczył dalej i najczęściej piłka wracała do nas. Wynik 4-3 oddaje to co się działo na boisku, walka, walka i jeszcze raz walka. Dziś nie mieliśmy słabych punktów, każdy wnosił bardzo dużo do gry. Bramki strzelili: Kocyk 2, Oskar 1 i Kacper 1, mieliśmy jeszcze kilka sytuacji ale również przeciwnik miał kilka, ale albo bardzo dobre odbiory naszych obrońców lub  zdecydowanymi wyjściami Marcin zażegnywał niebezpieczeństwo. Chłopcy wielkie brawa kolejny raz, cały czas rozwijacie się i przed wami jest wielka przyszłość, pracujcie tak dalej, naprawdę bardzo fajnie się was ogląda, piłka chodzi, nie odpuszczacie, trener i rodzice są z was bardzo dumni.

Jutro Deichmann i mecz drugiej drużyny wzmocnionej kilkoma zawodnikami z pierwszego składu, powodzenia.