Adidas i Daichmann

• autor: suomif, 2011-06-20 15:32

W sobotę rozgrywaliśmy finałowy turniej Adidasa w Warszawie na Agrykoli ( sympatyczny obiekt ), niestety nie poszło nam w rozgrywkach grupowych gdzie przegraliśmy o włos z Ruchem Chorzów, Bałtykiem Gdynia i Regordem Bielkso Biała, wszytskie drużyny były w naszym zasięgu. Walczyliśmy o miejsca 9-16, gdzie wygralismy 2 mecze i 1 przegralismy kończąc zawody na 10 miejscu. Ale chłopcy i rodzice zebrali doświadczenia turniejowe :), kóre będą procentowac w przyszłości. Trzeba jeszcze podkreślić że doping nam nieźle wychodził , a przyśpiewka "NASZ PARASOL AEJA EJA O.." stała się szybko hitem i była już zapodowana na nastepnym turnieju w niedzielę :).

W niedzielnym turnieju Deichmanna walczyły 4 nasze drużyny, najlepsze miejsce zajęła Polska 3 miejsce ( ulegając w półfinale Niemcom 4-5 w rzutach karnych po dogrywce było 1-1, karny podyktowany dla przeciwników był niesłusznie, nawet przeciwnicy to przyznawali po meczu. Natalia została trafiona w ręke w polu karnym ale nie byłu ruchu ręki w kierunki piłki. Szkoda. W meczu o 3 miejsce zwycięstwo 3-0. Szwecja zajęła 5 miesce przegrywając  z Polską w ćwierćfinale  2-0 po wyrównanym i zaciętym meczu, szczególnie w pierwszej połowie. Irlandia odpadła w 1/8 a Litwa w 1/16.

Brawa dla wszystkich uczestników, duża dawka gier, napewno zaprocentuje w przyszłości.